Arceno Grzejnik Łazienkowy Elektryczny ZET300WBM 300W 500 x 400 Biały Mat
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępny Czarny Mat
Przejdź do pełnego opisu
Promocja trwa do 31 maja 2026
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Czas wysyłki: 24 godziny
Cechy produktu
Dane Techniczne
  • Wysokość 500
  • Szerokość 400
  • Moc grzewcza 300 WAT
  • Głębokość 45
  • Zasilanie ~ 220 – 240 V / 50 Hz – 60 Hz
  • Stopień ochrony IPX4
  • Zakres ustawień temperatury (0C) 40 - 65
  • Liczba poziomych rurek 9
  • Długość przewodu elektrycznego 1,5 m - sprężynowy
  • Sterowanie grzejnika Elektroniczny panel grzałki
  • Timer 2-8 godzin
  • Blokada rodzicielska TAK
  • Montaż Na ścianę
  • Grzejnik wypełniony płynem TAK – OLEJ GRZEWCZY
  • Materiał Stal
  • Kolor Biały Mat
  • W zestawie uchwyty montażowe i zamontowaną już grzałkę
  • EAN 5906728451047
Gwarancja
  • Gwarancja 2 lata
Masz pytania lub wątpliwości który grzejnik wybrać?
  • Zadzwoń - Chętnie pomożemy 690046086
Opis
ARCENO ZET300WBM – Elektryczny grzejnik łazienkowy 300 W Zalany Płynem Grzewczym | Biały Mat | Nowoczesna elegancja i niezależne ciepło
OPIS PRODUKTU:
Dzięki kompaktowym wymiarom 500 x 400 mm idealnie pasuje nawet do mniejszych przestrzeni, zapewniając efektywne i równomierne ogrzewanie.